U bent hier: Home Archief Afrekening servicekosten/stookkosten
Afrekening stookkosten via servicekosten roept veel vragen op
Betaalt u uw stookkosten via de servicekosten? Dan heeft u, als het goed is, voor 1 juli de afrekening van de stookkosten ontvangen.
Denkt u dat u teveel heeft betaald? Wilt u weten hoe de kosten van de collectieve verwarming verdeeld worden over alle woningen? En of dat op de goede manier gebeurd is? Neem contact op met de Energielijn van de Woonbond, de telefonische helpdesk voor huurders met vragen over energie(-besparing).
Hier kunt u terecht met uw vragen over de afrekening van de stookkosten via de servicekosten. U kunt bellen naar 020-5517722. De Energielijn is bereikbaar van maandag tot en met donderdag tussen 10.00 en 13.00 uur. U kunt uw vraag ook mailen naar energielijn@woonbond.nl. Voor meer informatie: http://www.bespaarenergiemetdewoonbond.nl/vraag_van_de_week/453/Oproep%3A_Betaalt_u_stookkosten_via_servicekosten
|